Newsletter


AKCIE


 

Veríme, že už máte objednané vianočné darčeky. Ak nie, neváhajte! Kuriérske služby sú v predvianočnom čase maximálne vyťažené a ľahko sa môže stať, že darčeky objednané na poslednú chvíľu sa k vám do Vianoc už nedostanú . A to rozhodne nechceme, preto zopár informácií, ako Vám budeme posielať Vami objednaný tovar: 

14.12.2018 do 12,00 hod.    

Toto je posledný deň, do ktorého prijímame objednávky a okamžite posielame na Vašu adresu, aby ste tovar dostali určite do Vianoc.

   Objednávky prijaté po tomto dátume budú postupne vybavované, expedované a doručované medzi sviatkami, po Novom roku a budete o tom samozrejme informovaní emailom. 
 

   Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a želáme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov! 

 

 

 

 

Milí zákazníci!

Nenašli ste pod stromčekom to, čo ste si priali? Žiadny problém!

U nás po Vianociach ľahko vymeníte nevhodný darček alebo darček, ktorý sa objavil pod stromčekom niekoľkokrát.

 

Kto môže vrátiť nevhodný vianočný darček?

Táto možnosť sa týka všetkých našich zákazníkov, ktorí nakúpili cez e-shop, telefonicky alebo na predajni v období od 15.11. do 23.12.2018.

Do kedy a ako môžem nevhodný vianočný darček vrátiť a vymeniť za iný?

Najneskôr do 14. 1. 2019 priniesť nevhodný darček priamo na jednu z našich predajní alebo zaslať spať na našu adresu (s vyplnenou návratkou a uvedeným tovarom za ktorý chcete nevhodný darček vymeniť) a to originálne zabalený, vrátane všetkých súčastí a príslušenstva, nepoškodený a nepoužitý spolu s pokladničným dokladom alebo faktúrou (daňovým dokladom). Následne si priamo na predajni vyberiete iný darček, podľa vlastného vkusu. (Vybraný tovar musí byť minimálne za rovnakú cenu ako ten, ktorý vraciate, pri výbere tovaru s vyššou cenou rozdiel doplatíte.)

 Sú s výmenou spojené nejaké poplatky?

Na predajniach možnosť výmeny nevhodného darčeka pre našich zákazníkov poskytujeme úplne ZADARMO! Pri tovare zakúpenom prostredníctvom zásielkovej služby vznikajú zákazníkovi iba náklady spojené so zaslaním balíka späť k nám.