Newsletter


AKCIE


  

Ako poďakovanie za Váš nákup sme pre Vás pripravili DARČEK.

Ku každej objednávke tovaru prijatej od 6.11.2017 v našom internetovom obchode v hodnote 50 € alebo pri nákupe v našich značkových predajniach presahujúcom sumu 50 €, automaticky dostanete darček v hodnote 5 €!

 

  

Milí zákazníci!

Nenašli ste pod stromčekom to, čo ste si priali? Žiadny problém!

U nás po Vianociach ľahko vymeníte nevhodný darček alebo darček, ktorý sa objavil pod stromčekom niekoľkokrát. 

Kto môže vrátiť nevhodný vianočný darček?

Táto možnosť sa týka všetkých našich zákazníkov, ktorí nakúpili cez e-shop, telefonicky alebo na predajni v období od 20.11. do 24.12.2017.

Do kedy a ako môžem nevhodný vianočný darček vrátiť a vymeniť za iný?

Najneskôr do 13. 1. 2018 priniesť nevhodný darček priamo na jednu z našich predajní alebo zaslať spať na našu adresu (s vyplnenou návratkou a uvedeným tovarom za ktorý chcete nevhodný darček vymeniť) a to originálne zabalený, vrátane všetkých súčastí a príslušenstva, nepoškodený a nepoužitý spolu s pokladničným dokladom alebo faktúrou (daňovým dokladom). Následne si priamo na predajni vyberiete iný darček, podľa vlastného vkusu. (Vybraný tovar musí byť minimálne za rovnakú cenu ako ten, ktorý vraciate, pri výbere tovaru s vyššou cenou rozdiel doplatíte.)

 Sú s výmenou spojené nejaké poplatky?

Na predajniach možnosť výmeny nevhodného darčeka pre našich zákazníkov poskytujeme úplne ZADARMO! Pri tovare zakúpenom prostredníctvom zásielkovej služby vznikajú zákazníkovi iba náklady spojené so zaslaním balíka späť k nám.