Orbitrek PLATINIUM Profi s meračom pulzu
Značka
Prevedenie
samostatne
Bežná cena
189,00 €
Ušetríte
20,00 € / ks (11%)
Akciová cena
169,00 €
Dostupnosť
IHNEĎ na odoslanie
Počet
ks
Tento produkt si práve prezerá 17 zákazníkov.
Tento produkt bol naposledy objednaný včera.
Mária, Malý Krtíš

Orbitrek PLATINIUM s meračom pulzu

Inovovaná a výrazne modernizovaná verzia revolučného fitness náradia, ktoré Vám pomáha spaľovať tuky, tvaruje svaly, aktivuje metabolizmus a posilňuje srdce. Cvičením na Orbitreku schudnete rýchlejšie! 4 prístroje v jednom - nahradí rotoped, bežiaci pás, stepper a ďalšie prístroje. Orbitrek Platinium má 2 polohy madiel - počas cvičenia môžete striedať pohyblivé madlá s pevnými, výška madiel je nastaviteľná. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg. Cvičením na Orbitreku Platinium sa zbavíte prebytočného tuku. Posilňujete horné i dolné končatiny, aktivujete celý kardiovaskulárny systém.

  • Orbitrek Platinium Vám umožňuje cvičiť v pohodlí domova, napr. pri sledovaní televízie
  • cvičením na Orbitreku Platinium spálite výrazne viac kalórií ako pri normálnom behu

Orbitrek PLATINIUM s meračom pulzu - funkcie:

Orbitrek Platinium má plynulú reguláciu obtiažnosti a spätný chod. Multifunkčný počítač prehľadne ukazuje čas, rýchlosť, vzdialenosť a spálené kalórie. Orbitrek Platinium nespôsobuje otrasy, ktorými trpia kĺby pri behu.

Orbitrek Platinium Vám dodá energiu

Za 20 minút cvičenia na Orbitreku Platinium docielite čoskoro viditeľný efekt, ako by ste cvičili dlhé hodiny na rôznych strojoch. Orbitrek Platinium ideálne sformuje problematické partie, nepoškodzuje zdravie - kĺby, prirodzený eliptický pohyb nôh nespôsobuje otrasy, cvičíte úplne prirodzeným spôsobom.

 

Návod na použitie - na stiahnutie tu:
orbitrek platinium - návod