Solárny ohrev vody 3m2
Značka
Prevedenie
samostatne
Bežná cena
99,99 €
Ušetríte
25,00 € / ks (25%)
Akciová cena
74,99 €
Dostupnosť
IHNEĎ na odoslanie
Počet
ks
Tento produkt si práve prezerá 11 zákazníkov.
Tento produkt bol naposledy objednaný pred 11 hod.
Katarina, Dubník

Solárny ohrev vody 3m2

Plastové slnečné absorbéry sú vhodné predovšetkým na sezónny ohrev vody v bazéne. Solárny ohrievač pohlcuje tepelnú energiu slnečných lúčov a predáva ju vode, ktorá prúdi panelom. Solárny ohrievač je vyrobený z pevného polypropylénu, nekoroduje, nezanáša sa vodným kameňom, ohreje vodu na príjemnú teplotu. Solárny ohrievač jednoducho zapojíte pomocou bazénových hadíc.

Solárny ohrievač - výhody:

  • úsporný
  • šetrný k životnému prostrediu
  • odolný voči povetrnostným vplyvom
  • vhodný pre všetky bazény s filtráciou

Rozmer solárnych kolektorov:

  • 3m² - šírka 1 m a dĺžlka 3 m s príslušenstvom
  • 1m² - šírka 0,33 m a dĺžka 3 m bez príslušenstva - prídavný modul

Systém solárnych kolektorov sa pomocou hadíc pripojí k filtračnej pumpe (odtok vody) a bazénu (prítok vody). Prietokom v solárnych paneloch sa voda zahreje a vracia sa späť ohriata do bazéna. Design solárnych panelov bol navrhnutý tak, aby k ohrevu vody dochádzalo pomocou čo najväčšej plochy. Ohrev vody týmto spôsobom je veľmi efektívny a samotný ohrev vody je bez nákladov. Solárny panel je vyrobený z TPE (termoplastický elestomer) a PE (polyethylén) materiálu, nepodlieha korodovaniu a ničeniu dôsledkom pôsobenia hrdzei. Solárne panely sú obojstranné, čo zvyšuje ich životnosť.

Solárny ohrievač s kompletným príslušenstvom s plochou 3 m² je možné ľubovoľne rozširovať - 1 modul = 1m²  (bez príslušenstva) za 26,99 €.