Bazénová chémia
Značka
Dostupnosť
skladom
Bežná cena
37,99 €
Akciová cena
27,99 €
Poštovné
Počet
ks

Bazénová chémia

Na bazénovú vodu pôsobí celý rad faktorov, ktoré menia jej kvalitu. Vodu znečisťujú mikroorganizmy zo vzduchu, ďalšie do bazéna zanesú kúpajúce sa osoby. Tieto mikroorganizmy sa množia a vytvárajú rôzne kultúry a riasy. S narastajúcou teplotou vody sa kvalita zhoršuje a voda dostáva nazelenalú farbu. Vzduchom a dažďoěm je do vody zanášaný prach, lístie a ďalšie nečistoty a to spôsobuje zakalenie vody. Aby sme uvedeným javom zabránili, je nutné používať filtračné zariadenie a bazénovú chémiu.

Optimálnym používaním bazénovej chémie dezinfikujete bazénovú vodu, obmedzíte tvorbu rias, vyzrážate i jemné nečistoty, upravíte pH vody a naviac eliminujete minerálny zákal vody, hrdzavenie kovov a betónu, vyblednutie farieb. Ideálna hodnota pH (6,5-7,4) maximálne zosílní účinnosť chlórovej dezinfekcie a zastaví nepríjemné dráždenie očí a pokožky.

Bazénová chémia obsahuje:

  • chlórové kombi tablety na dezinfekciu (1kg)
  • odstraňovač rias
  • prípravok na zvýšenie a zníženie pH
  • pH tester - indikačné papieriky na meranie hodnoty pH vody (10 ks)
  • brožúrku, ako upraviť vodu - podrobný návod, aok upravovať vodu v bazéne a vždy dosiahnuť nádherne krištálovú vodu

Pravidelným používaním bazénovej chémie ušetríte za stále rastúce náklady na výmenu vody, zároveň splníte súčasné nároky na hygienu. Budete sa kúpať v priezračnej vode bez nepríjemného zápachu!

Návod na použitie - na stiahnutie tu:
bazénová chémia - návod